Produkter

Taggar

ATT VARA KUND HOS OSS

Vi på Nigab har under mer än 30 år levererat sprit och vin till de flesta restauranger i Sverige. I vårt breda sortiment finns det många världsledande starka varumärken som är ett måste på varje barhylla eller vinlista, men där finns också mindre kända produkter och producenter för att kunna erbjuda en så komplett och komplex upplevelse som möjligt för gästen.

Vårt breda sortiment hittar ni i här på hemsidan, i vår produktkatalog och i vår prislista. Sortimentet är hela tiden under utveckling och nyheter kommer kontinuerligt. För senaste uppdatering ta kontakt med våra säljare.

NIGAB SOM SAMARBETSPARTNER

Vi har som målsättning att vara det mest produktaktiverande företaget inom bar/restaurang branschen i Sverige.
Vi arbetar aktivt tillsammans med våra kunder för att leverera maximal kvalitet när det gäller produkter, utbildning, inspiration, samt att hjälpa våra kunder att optimera effektivitet och lönsamhet för sin bar/restaurang verksamhet för att säkerställa att gästens förväntningar överträffas.

Vi är ett rikstäckande team från norr till söder bestående av både säljare och varumärkes ambassadörer. Om ni inte redan har en kontakt med oss på Nigab, hör gärna av Er till oss för att diskutera möjligheter till samarbete.

 

Andreas Jonsson Wrååk

Sales Manager

Telefon: 010 762 43 23
Mobile: 0703 600 407
E-post: andreas@nigab.se

Sara Gustafsson

Sales, Göteborg

Telefon: 010 762 43 00
Mobile: 0708 180 084
E-post: sara@nigab.se

CHRIS FRIBERG BLOMQUIST

Sales - Väst & syd

Telefon: 010 762 43 00
Mobile: 073 513 21 36
E-post: chris@nigab.se

Philip Kumar

Sales, Stockholm nord, Nord

Telefon: 010 762 43 00
Mobile: 0730 20 97 65
E-post: philip@nigab.se

Victor Eklund

Sales, Södermalm, Södermanland, Östergötland

Telefon: 010 762 43 27
Mobile: 0702 83 06 61
E-post: victor@nigab.se

Petter Frid

Sales - Stockholm, Åre, Visby

Telefon: 010 762 43 00
Mobile: 0738 20 62 07
E-post: petter@nigab.se

Julia Barske

Sales - Wine

Telefon: 010 762 43 00
Mobile: 0)70 743 41 68
E-post: julia@nigab.se

Rasmus Harnell

Portfolio Manager WG&S

Telefon: 010 762 43 00
Mobile: 070 001 9402
E-post: rasmus@nigab.se

Pontus Bontegard

Portfolio Manager WG&S

Telefon: 010 762 43 00
Mobile: 070 160 92 82
E-post: pontus@nigab.se

David Kringlund

Brand Ambassador

Telefon: 010 762 43 00
Mobile: 070 580 43 78
E-post: david@nigab.se

Nigab

Welcome to Nigab

Our website contains information about alcoholic beverages and is intended for those who are 25 years or older.

By confirming your age you are also
approving this website using cookies.

Dela via

Få inspiration i mailkorgen

Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få tips och inspiration på mat och dryckesnyheter. Klicka för de kategorier du är intresserad av.


Nigab