ATT VARA KUND HOS OSS

Vi på Nigab har under mer än 30 år levererat sprit och vin till de flesta restauranger i Sverige. I vårt breda sortiment finns det många världsledande starka varumärken som är ett måste på varje barhylla eller vinlista, men där finns också mindre kända produkter och producenter för att kunna erbjuda en så komplett och komplex upplevelse som möjligt för gästen.

Vårt breda sortiment hittar ni i här på hemsidan, i vår produktkatalog och i vår prislista. Sortimentet är hela tiden under utveckling och nyheter kommer kontinuerligt. För senaste uppdatering ta kontakt med våra säljare.

NIGAB SOM SAMARBETSPARTNER

Vi har som målsättning att vara det mest produktaktiverande företaget inom bar/restaurang branschen i Sverige.
Vi arbetar aktivt tillsammans med våra kunder för att leverera maximal kvalitet när det gäller produkter, utbildning, inspiration, samt att hjälpa våra kunder att optimera effektivitet och lönsamhet för sin bar/restaurang verksamhet för att säkerställa att gästens förväntningar överträffas.

Vi är ett rikstäckande team från norr till söder bestående av både säljare och varumärkes ambassadörer. Om ni inte redan har en kontakt med oss på Nigab, hör gärna av Er till oss för att diskutera möjligheter till samarbete.

 

Andreas Jonsson Wrååk
Sales Manager

Telefon: 010 762 43 23
Mobil: 070 360 04 07
E-post: andreas@nigab.se

Philip Kumar
Sales Coach Manager – Stockholm

Telefon: 010 762 43 00
Mobil: 073 020 97 65
E-post: philip@nigab.se

Petter Frid
Key Account Manager – Stockholm, Åre, Visby

Telefon: 010 762 43 00
Mobil: 073 820 62 07
E-post: petter@nigab.se

Christian Lalander
Key Account Manager - Stockholm

Telefon: 010 762 43 00
Mobil: 073 426 66 60
E-post: christian.l@nigab.se

Sara Gustafsson
Key Account Manager - West

Telefon: 010 762 43 00
Mobil: 070 818 00 84
E-post: sara@nigab.se

Stefan Jonason
Sales Account Manager - Mid & North

Telefon: 010 762 43 00
Mobil: 076 246 45 45
E-post: stefan.j@nigab.se

Anna Persson
Brand Sales Activator - Mid & North

Telefon: 010 762 43 00
Mobil: 072 227 77 41
E-post: anna.p@nigab.se

Alice Kleiva
Brand Sales Activator - Stockholm

Telefon: 010 762 43 00
Mobil: 070 758 83 18
E-post: alice@nigab.se

MALIN ÅKESSON
Brand Sales Activator - West

Telefon: 010 762 43 00
Mobil: 070 796 45 48
E-post: malin@nigab.se

Erika Ingvarsson
Brand Sales Activator - South

Telefon: 010 762 43 00
Mobil: 076 278 79 21
E-post: erika.i@nigab.se

Filip Hagbert
Brand Sales Activator - West

Mobil: 070 589 57 73
E-post: filip@nigab.se

CHRIS FRIBERG BLOMQUIST
Föräldraledig

Telefon: 010 762 43 00
E-post: chris@nigab.se

Frida Breaum Löfvenborg
Brand Ambassador

Telefon: 010 762 43 61
Mobil: 070 496 40 21
E-post: frida@nigab.se

FREDRIK LÖWENHAMN
Brand Ambassador

Telefon: 010 762 43 00
Mobil: 073 723 04 00
E-post: fredrik@nigab.se

Aida Åström
Brand Activation Manager

Telefon: 010 762 43 60
Mobil: 076 301 17 61
E-post: aida@nigab.se

Josefine Ljungberg
Sales Wine - East & North

Telefon: 010 762 43 17
Mobil: 070 016 59 86
E-post: josefine@nigab.se

Julia Barske
Sales Wine – West & South

Telefon: 010 762 43 00
Mobil: 070 743 41 68
E-post: julia@nigab.se

Få inspiration i mailkorgen

Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få tips och inspiration på mat och dryckesnyheter. Klicka för de kategorier du är intresserad av.

Din information kommer att användas av AB Nigab för att ge dig nyheter och marknadsföringsinformation. Du kan när som helst utöva din rätt till åtkomst, rättelse, radering eller invändning genom att kontakta oss på info@nigab.se.

Du kan avbryta din prenumeration genom att klicka på länken i footern i alla e-postbrev du får från oss eller genom att kontakta oss på info@nigab.se. Vi ska behandla dina uppgifter med respekt. För mer information - se vår integritetspolicy. Genom att klicka nedan godkänner du att vi får behandla din information i enlighet med dessa villkor.

Close

Dela via

Close